Naši v Brně
Jako alternativa za zrušené závody v Praze jsme vyjeli na závody do Brna.

V sobotu 22.4.2006 jsme uskutečnili misi do Mekky veslování a to na Brněnskou přehradu. Byla to alternativa za zrušené závody v Praze. V silné konkurenci se blýskli mladší žáci, vyhráli přesvědčivým způsobem párovou čtyřku v sestavě Valsa, Vondrouš, Petrů, Martinec. Na dvojskifu Valsa s Vondroušem přidali druhé místo, o necelé 2 vteřiny za vítěznou Břeclaví. Starší žáci Váňa, Kletečka J., Oškera, Vajner, korm. Kletečka m.se v plném poli párových čtyřek neztratili a vybojovali v drtivém finiši třetí místo, na čtyřce nepárové pak čtvrté po kolizi se soupeři. Skifaře Vojtěcha Chaloupku v jízdě prověřil sám Mistr republiky v této disciplíně, ale Vojta zabojoval a pátým místem deklasoval skifaře ze Slovenska.