Regata Blesku
Voda opadla a Regata Blesku přinesla hromádku úspěchů pro KVM 1881.

V sobotu 6.5.2006 se mělničtí veslaři a veslařky vypravili do chrámu pražského veslování – na tradiční Regatu Blesku. Počínali si víc než zdatně. V silné konkurenci pražských a středočeských oddílů vybojovali mnoho medailí. Dorostenka Denisa Čvančarová triumfovala na skifu, dvojskifu i párové čtyřce. Tři medaile vybojoval mladší žák Václav Valsa ve dvojskifu, párové čtyřce i párové čtyřce starších žáků, kde zastoupil za nemocného kamaráda. Dvěmi medailemi se pyšní dorostenky Nikola Reichlová a Kristína Malá z dvojky bez kormidelníka a párové čtyřky, a mladší žák Petr Vondrouš z dvojskifu a párové čtyřky.
Po jedné medaili mají ještě dorostenky Kateřina Kočová, Denisa Prepslová a Martina Vybíralová z párové čtyřky, starší žáci Radek Váňa, Jiří Kletečka, Adam Vajner a kormidelník Michal Kletečka a mladší žáci Přemysl Martinec a Tomáš Petrů. Třetí místo měla Kristýna Grudová na skifu juniorek, dvojskif starších žáků Radek Váňa, Jiří Kletečka, čtvrté místo dvojka bez kormidelníka dorostenek Kateřina Kočová, Martina Vybíralová, dvojskif mladších žáků Přemysl Martinec, Tomáš Petrů.
7. května 2006, Tomáš Kletečka
Mladší dorostenkyMladší dorostenky
Mladší žáciStaší žáci

(c)2006 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.