O víkendu se na Brněnské přehradě uskutečnil 35.ročník Mezinárodní veslařské regaty juniorů.

Dorostenci,  dorostenky a juniorka  KVM 1881 se o předposledním májovém víkendu zúčastnili Brněnské mezinárodní regaty a v konkurenci posádek z 6 evropských zemí dosáhli těchto výsledků:
Dvakrát druhé místo vybojovaly dorostenky na dky 4 –
ve složení Kočová K., Prepslová D., Malá K. a Reichlová N.
Stejně tak dvakrát druhé skončily Malá K. s Reichlovou N.  na dvojce bez kormidelníka, kde ještě jedno třetí a jedno čtvrté místo přidaly Vybíralová M. s Prepslovou D.
Další stříbrné medaile, za vítěznou lodí z Chorvatska, vylovily z vod Brněnské přehrady Prepslová D., Malá K., Čvančarová D., Reichlová N. na dky 4x- a ve stejném závodě ještě zacinkaly stříbrné  medaile pro Vybíralovou M.  a Kočovou K., které jely ve společenství s veslařkami z Litoměřic a Pardubic.
Velmi dobře si vedla Denisa Čvančarová, která získala s Terezou  Smutkovou z Litoměřic bronz  za posádkami z Maďarska a Chorvatska a třetí místo přidala ve skifu dorostenek, když se před ní umístnily závodnice z Německa a Chorvatska.
Jediná juniorka K. Grudová, která v závodě skifařek pro velké  vlny a silný vítr nedojela do cíle. Smůlu prolomila na 4- jky s VK Louny kde ve finále A dojely na šestém místě.
Vzhledem k úspechům, který KVM 1881 na této regatě dosáhl byly Denisa Čvančarová
A  Tereza Smutková z Litoměřic a 4x- dky Prepslová D., Malá K., Čvančarová D., Reichlová N.,které se  nominovaly na OLYMPIC HOPES 2006 (olympijské naděje) do Pieštan, kde budou reprezentovat v kategorii dorostenek.
Z dorostenců si nejlépe vedl Honza Andrle, který zajel druhý nejrychlejší čas rozjížděk, ale o 1,21 vteřiny ho porazil Bureš z Uherského Hradiště a tak na Andrleho zbylo jen finále „B“, ve kterém skončil na hezkém třetím místě a Martin Müller potom vybojoval druhé místo ve finále „D“.

29. května Dana Grůdová, foto ???(přihlašte se)