Zápis ze schůze výboru KVM 1881

774 586 685 (774 KVM MVK) - číslo funguje
Dne 22. 5. 2006
Přítomni: Krejza Jan a Zdeněk, Kondratiev, Kletečka, Čvančara,  Andrle, Grudová, Malecký

• Brno: dorostenky se nominovaly ve 4 závodech na CEFTu (mohou jet jen dva) na skifu Čvančarová, dvojskif Čvančarová, Smutková (Litoměřice), 2- Reichlová, Malá a párovka Čvančarová, Prepslová, Malá, Reichlová. Místo Čvančarové musí jet pardubická Katka Příhodová. Pojedeme tedy dvojskif a párovku.
Jediná juniorka, Grudová, bohužel ztratila v polovině závodu postupovou pozici, když nezvládla terén a převrhla se. Na čtyřce ve společenství obsadila 6. místo ve finále A.
Dorostenci: dvojskif Hora a Brtek dojeli svůj závod bez většího úspěchu, avšak s obrovským nadšením a nechali si vlít do žil nový optimismus do tréninku, což bereme jako přínos. Dále na čtyřce ulovili i skalpy.
Andrle a Müller na dvojskifu se probojovali do filále C, které přesvědčivě vyhráli. Hora na skifu dojel na 5. místě.
Andrle na skifu druhý, z čehož byl nadšen a patřilo mu pak 3. místo ve finále B a Martin Müller nakonec druhý ve finále D.

•!Děvčata dle vyjádření jejich trenérů za těmito přišla osobně a poděkovala jim za jejich trenérskou činnost! Trenéři Čvančara Pavel a Grudová Dana děkují a jsou dojati.

- k dopisu Petra Březiny, kterýžto dopis visí na nástěnce a kde si stěžuje, že se mu ztratili štípačky a další nářadí z dílny a kde hrozí, že vymění zámek, jest toto.
Trenéři se do jednoho shodují, že takovýto předeslaný postup je naprosto nevyhovující. Pokud chce mít správce lodí výhradní postavení a přístup do dílny, musí zajistit svou přítomností trenérům adekvátní servis během tréninků a příprav na závod, jinak je nutné, aby trenéři dokázali jeho funkci v těchto situacích zastoupit. Případná odpovědnost za majetek (nářadí) musí být v takovém případě dostatečně ujasněna.

•předseda předesílá, že koupací den je přesunut na den sobota avšak na datum oblíbených závodů veteránů v Třeboni
•k tomu připojujeme i termín letní veselice a sice na datum 15.7.2006
•předseda připomíná, že slavíme 125 let založení a rozviřuje debatu, co všechno bychom k tomuto jubileu mohli uspořádat kromě závodů
•Krejza Zdeněk znovu otevřel nápad použít střechu jakožto reklamní plochu pro reklamní transparent za účelem výdělku
•Kletečka vytvořil každou středu veteránský den. Veteráni se mohou přijít rekreačně projet a po tréninku posedět ve společnosti v baru KVM1881
•Kletečka navrhuje dát do plánu nákup několika párů vesel typu Macon. Jde to v duchu s novým pravidlem, že žáci nebudou moci jezdit ničím jiným - v Brně by navázán kontakt s výrobcem Roseman a byl zjištěn stav, takže máme výhled a Kletečka zjistí i další nabídky.
•dále navrhuje Kletečka, aby mladším žákům byla přidělena loď LULU
•Funguje nová webová stránka www.kvm1881.cz
•běží nabídka na opravu střechy, odevzdání 29.5.
• smlouva s městem na podporu opravy střechy je k podpisu u Jansové - předseda zajistí podepsání za KVM
- střechu prohlédl hospodář Hradecký. Odhalil jisté technické nedostatky, díky nimž tam zatéká
- SCM si vyjelo 16 700,- Kč a budou zakoupeny sportestery - bude vyplaceno po závodech talentované mládeže
•na základě účasti na vánočním veslování na Smíchově vyvstává debata možnosti uspořádání něčeho podobného jako formou náboru. Vybavení máme.
•vyvstává názor, zda by pomohl placený trenér; výsledkem je udržení trendu početné a úspěšné mládeže; řeší se jak ufinancovat takovou pracovní sílu

Zapsal ©Kreyson                            Příští schůze je 29.5.2006


(c)2006 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.