Závody CEFTA
Mělnický veslařský klub oslaví v říjnu roku 2006 již 125 výročí svého založení. Stane se tak v době, kdy je v klubu aktivní poměrně silná generace mladých veslařů a zejména veslařek.

K posledním úspěchům trenérů Dany Grudové, Pavla Čvančary a Zdeňka Krejzy patří účast posádky mělnických dorostenek na závodech olympijských nadějí CEFTA.
Tyto závody se uskutečnily 17. a 18.6. 2006 ve slovenských Piešťanech společně s Mezinárodním mistrovstvím Slovenska. Českou republiku reprezentovala kromě jiných i čistá mělnická čtyřka párová bez kormidelníka, která jela ve složení Martina Vybíralová, Denisa Prepslová, Kristýna Malá a Nikola Reichlová. Za obrovského vedra vystartovala děvčata v sobotu v závodě olympijských nadějí a obsadila skvělé třetí místo za Maďarskem a Polskem. Svým umístěním přispěly do celkového bodování národů, v kterém skončila Česká republika na druhém místě o pouhé 4 body za Maďarskem. V neděli nastoupila děvčata do závodu vypsaného v rámci Mezinárodního mistrovství Slovenska a opět obsadila pěkné třetí místo. Pro mělnické barvy to tak byl další úspěšný víkend a na další cenné kovy budou veslaři mělnického klubu útočit při mládežnickém Mistrovství České republiky, které se koná o víkendu 24. a 25.6.

19. června 2006,  Honza Krejza, grafika: Honza Krejza


Vybíralová, Malá, Prepslová, Reichlová - zlobivé na Slovensku medaile nedostávají

(c)2006 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.