Veslaři ve sprintu
Dne 2. září vyjela výprava mělnických veslařů do nedaleké Roudnice nad Labem, kde se konal 11. ročník Roudnických sprintů, tedy závodu na 500m. Veslaři tak příjemně vychutnali jeden z posledních slunečných dní tohoto roku.
V odpoledním finále si pro první místo dojela Denisa Čvančarová na skifu dorostenek a rovněž její spolubojovnice Nikola Reichlová a Kristýna Malá na dvojce bez kormidelnice dorostenek. Obě závodnice ve spěchu přesedlaly na dvojskif avšak v tomto závodě se vítězem staly jejich oddílové kolegyně Martina Vybíralová a Denisa Čvančarová. Všechna čtyři děvčata spojila své síly v závodě čtyřek bez kormidelníka, z kterého vzešla vítězně, stejně jako v závodě čtyřek s kormidelníkem, kterým byl Michal Kletečka.
Po rychlém přesedání z dvojskifů vyrazila na start čtyřka s kormidelníkem dorostenců ve složení Jan Andrle, Martin Müller, Jiří Hora, Martin Hrnčíř a kormidelník Michal KLetečka, kteří v tomto závodě vybojovali první místo. Dorostenci Andrle, Hrnčíř, Hora a Kletečka J. slavili úspěchy již před dvěma týdny na přátelských závodech v Berlíně, kde získali tři první a dvě druhá místa.
Na 11. ročníku Roudnických sprintů získala mělnická výprava celkem 7 první míst, 6 druhých a 3 třetí místa. Do celkové bilance přispěl vítězstvím na skifu i veterán Roman Novotný.