Finále se blíží
V Brandýse nad Labem závodili mělničtí veslaři na předposledních menších závodech před nadcházejícím Finále poháru ČR a Mistrovstvím republiky družstev. Závody se uskutečnily o víkendu 9.-10.9.2006. I tento víkend přál závodníkům nádherným počasím a tak radost z dosažených úspěchů mohla být o to větší.
Závody se jezdily takzvaně dělené, tedy z každé jízdy byl vítěz. Nejely se žádné rozjížďky a finále. Mělnický klub nasadil na start celkem 23 posádek z nichž čtyři vybojovali místo třetí, sedmkrát místo druhé a v šesti závodech dojela mělnická posádka na prvním místě.
Mezi nejúspěšnější se tak zařadila Denisa Čvančarová na skifu dorostenek a Denisa Prepslová s Martinou Vybíralovou na dvojskifu ve stejné věkové kategorii. Z úspěchu se radovala početná skupina nejmladších veslařů klubu v kategorii starších žáků. Na čtyřce s kormidelníkem zvítězila posádka Vajner, Kletečka J., Váňa, Kubásek (Štětí) a kormidelník Kletečka M. Starší žáci získali vítězství i na dvojskifu s posádkou Radek Váňa a Jiří Kletečka. Poslední dvě zlatá umístění přidala posádka Valsa, Vondrouš P. na dvojskifu mladších žáků a čtyřka s kormidelníkem Martinec, Petrů, Vondrouš, Valsa s kormidelnicí Katkou Kočovou. Posledními menšími závody jsou jednodenní závody v Neratovicích 16.září 2006 a potom již MČR družstev v Račicích.
Úplně naposledy v tomto roce však uvidíme mělnické barvy závodit na vodě v závodech při příležitosti oslav 125 let založení KVM 1881 7.října 2006, kam samozřejmě zveme diváckou veřejnost.