Fotostřípky z Mělnického poháru!
V sobotu vřela voda pod mělnickým zámkem. Co vše bylo k vidění?

Mělničtí byli na své závody tak natěšeni, že na závody čekali ve frontách.
Romana až na Mělníku pochopila, že výška je dobrý předpoklad k vítězství. Rozhodla se tedy také vyrůst. Zatím si začala vybavovat šatník.
Michal se prokormidloval letos ke spoustě vítězství, ale zatím se mu nepodařilo porazit žádný tlačný člun. Tento souboj také nevyšel, tlačák to vzdal a otočil to.
Nikola si na začátku sezony nevěřila a nerada nosila culíky. Ve chvíli slabosti slíbila, že když něco vyhraje, tak bude nosit culík. No a takto vypadá na konci sezóny.
Tomáš průběžně doplňuje trenérské metody. Po letním období cukru přichází období zimní přípravy. Bičík skryl skif.
Veslování je tvrdé. Z trojice krev, pot a slzy se podařilo zachytit to první.
Výbor KVM původně uvažoval o zpestření závodů účastí některého z pražských komiků. Po zjištení cen se rozhodl úlohy ujmout sám...
... a úspěšně. V tomto okamžiku už diváci bouřili až se za břicha popadali. A zadarmo.
Do závodu osem zabloudila osma Bohemky. Rozhodčí se marně snažili naznačit, že do Prahy musí zatočit na průplav a pak přes zdymadlo. Bohemka nereagovala a pletla se dál. Co ve Štětí hledali, nevíme...
A připomínka reality. Chlapi si sáhli na dno sil a pohár získá ženská. A z Neratovic.
Sezóna na vodě pomalu končí. A nohavky za chvilku na zimu osiří. Jaké budou nohavky přístí rok? Hodné nebo zlobivé... Děvčata, co myslíte?


16. říjen 2007, text,foto: Oškera


(c)2007 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.