Jarní závody Brno
21.4.2007 se mělničtí veslaři za velmi slunečného počasí vydali změřit si síly přímo do srdce Moravy, do Brna.
Ve velmi silné konkurenci moravských oddílů vybojovali celkem 10 vítězství a zařadili se mezi nejlepší kluby dne. První místa vybojovali tito borci: párová čtyřka juniorek Kočová, Vybíralová doplněná dvěma závodnicemi z Přerova, dvojka bez kormidelníka Reichlová, Malá, Jan Andrle zabodoval třikrát a to na skifu, dvojskifu i párové čtyřce a rázně si řekl o nominaci na blížící se MS juniorů v Pekingu, ve starších žácích Václav Valsa zvítězil dvakrát, na skifu i párové čtyřce, tam jel společně s Martinem Oškerou, Adamem Vajnerem, Filipem Kulhánkem a kormidelníkem Michalem Kletečkou, Oškera s Vajnerem ještě uspěli na dvojskifu. V párové čtyřce mladších žáků triumfovali Přemysl Martinec, Jan Tislický, kormidelník Michal Kletečka ve společenství s Nymburkem, mladší žákyně nenašly přemožitelky ve svém debutu na dvojskifu, bylo to vůbec jejich první vítězství.
Celý úspěch mělnických podtrhli druhými a třetími místy ještě Petr Vondrouš, Tomáš Petrů, Jana Nekvasilová, Zuzana Černá, Jiří Hora, Jiří Kletečka, Radek Váňa, Václav Frolík, Jiří Svoboda, Vojtěch Chaloupka, Nikola Krejsová a Anna Hradecká. br>


24. dubna 2006,  Tomáš Kletečka, foto Petra Oškerová


Vycházející hvězdy Markéta Medalová a Klára Oškerová.
Do nové sezóny nová imidž. Vašek Valsa.
Tak kolik medailí ještě Adam vyjezdí? Zde za spokojeným Martinem Oškerou.

(c)2006 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.