MČR 2007 - skif a dvojka bez - Doplněno
Sezóna závodníků mělnického veslařského klubu je již v plném proudu a téměř každý víkend se účastní závodů, které pořádá některý z českých klubů nebo veslařský svaz.
Nejinak tomu bylo o víkendu 5. a 6. května. Zatímco mladší závodníci a nováčci v žákovských kategoriích získávali své úspěchy na regatě v Neratovicích, dorostenci a dorostenky prokazovali své kvality na mistrovství ČR skifů a dvojek v Račicích. O kvalitách zúčastněných mělnických závodníků svědčí i to, že startovali v závodě juniorů, tedy proti závodníkům starším o jednu kategorii.
S radostí jsme sledovali úspěch Jana Andrleho, který v nabité konkurenci obsadil výborné druhé místo. Stejný úspěch se podařil i dorostenkám Kristýně Malé a Nikole Reichlové, které na dvojce bez kormidelnice dojely rovněž druhé. Na čtvrtém místě na skifu dojela Denisa Čvančarová.
S potěšením jsme také sledovali úspěch mělnického odchovance a olympionika Jana Schindlera, který v kategorii mužů zvítězil na dvojce.
Našim závodníkům přejeme plno úspěchů a sil do dalších závodů.