HODONÍNSKÉ SLUNCE
O slunném víkendu 26. – 27. 5 2007 odcestovali mělničtí veslaři nasát Hodonínské slunce. Závody se konaly u příležitosti oslav 100 let založení tamějšího klubu.
Z kuloárů jsme se doslechli, že moravští veslaři se pokusí zamezit drtivému nástupu Modrých, zvláště v žákovských kategorií. A poslyšte, jak to celé dopadlo.
Vítězné byly všechny čtyřky, mladší žákyně Klára Oškerová, Markéta Medalová, Barbora Janíčková, Anna Hradecká, kormidelník Michal Kletečka, mladší žáci Přemysl Martinec, Jan Tislický, kormidelník Michal Kletečka, ve společenství se Štětím a Nymburkem, starší žáci Václav Valsa, Martin Oškera, Filip Kulhánek, Adam Vajner, kormidelník Michal Kletečka vyhráli jak párovou tak nepárovou čtyřku. O dvojskifů to bylo obdobné Mladší žákyně Klára Oškerová a Markéta Medalová, Anna Hradecká a Nikola Krejsová, mladší žáci Přemysl Martinec a Jan Tislický, starší žáci Václav Valsa a Martin Oškera, skify též, tam pokud byl Mělník druhý tak jen proto, že i vítěz měl modrý trikot. Klára Oškerová, Václav Valsa, Anna Hradecká, Nikola Krejsová, to byli ti šťastní, kteří neprohráli.
Celý úspěch podtrhli dorostenci Jiří Kletečka, Jiří Hora, Jiří Svoboda, Vojtěch Chaloupka, Radek Váňa, kteří statečně sekundovali druhými a třetími místy.


1. června 2006,  Tomáš Kletečka, foto Oškera


Mladší žákyně s částí svých medailí.
Podtrhávající dorostenci.
A v modrém trikotu píšící veslař, význačný mělnický trenér a závodník ze Štětí na mělnické lodi.

(c)2006 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.