Bulvár: Všichni čeští veslaři!
Už je to tak. Tento web nemá čtenáře jen v Brazílií a Bulharsku (s čímž jsme počítali), ale i třeba v Pardubicích nebo Jindřichově Hradci a nebo v Přerově. A protože i na fóru na www.veslo.cz byl projeven zájem dostat se do našich seriálů, nezbývá než připravit komerční demo, jak by to asi mohlo vypadat. Tak kdo má to štěstí, že se dostal na web mělnických veslařů?

Čestné místo si vybojovali borci ČVK. Darovali první místo mělnickým a to je argument nad argumenty! Jen tak dále. Tady to jako maskují manipulací se slajdem, ale my víme své. Děkujeme.
Samozřejmě bez koncentrovaných emocí, by závody nebyly ono. Emoce a Bohemians patří k sobě. Třeba tento zásadní pokyn vysílá trenér Zoubek svým svěřencům trychtýřem, který pořadatelé celý den používali na dolévání benzínu do člunu.
Vajgar patří na naše stránky také. Totiž až tam sahá vliv naší nositelky módních trendů Niki. Srovnejte její účes a ...
... tento. No tak. Na ty vlasy se podívejte!
Slávie. Určitě to musí být Slavie. Podle dresu to bude Slávie. Nebo má snad někdo jiný tak krásná vesla než Slávie?
Tato slečna nás naučila nahazovat a teď jí shazují. Nevděk světem vládne.
Ti ostatní už také asi nahazovali, že končí takto.
No a to je obrázek pro jednu mladou pražskou veslařku. Odpověď na otázku "Jak vlastně vypadají dřevěná vesla a kdy se s nimi přestalo jezdit?". Vypadají takto a jezdit se s nimi dá i teď. I když takto je to dřina.

Pozn. - Vše, co je tu k vidění a napsáno není pravda. Všechny události, postavy, obrázky a slova jsou literární, obrazovou a dalšími fikcemi!

2. června 2008, text m., foto: m.


(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.