Bulvár: Jak jsme prohráli!
Geniální plán Tomáše, že v Ústí pojede vše, co někdy vidělo veslo, mohl slavit totální úspěch, kdyby... Jak to Tomaš samotný vyhodnotil? Cituji:"Neoficiální vyhodnocení akce Kulový blesk II. - Memoriál Františka Muckeho jsme nezískali o 2,5 bodu, např. 2- mužů neunesla tíhu odpovědnosti a radši plavala, dalo se obsadit možná víc disciplín, ale oceňuju snahu všech být "u toho". V celkovém hodnocení do Českého poháru jsme získali 475 bodů, pro zajímavost loni za celý rok to bylo 669 a stačilo to na celkově šesté místo. Takže děkujeme, chválíme a za rok zase v plné síle a Pardubičákům to vrátíme."
No a teď k tomu na co všichni čekáme - jak to vypadá, když se neunese odpovědnost. A nebo to bylo jinak...

Na začátku byl tento, na první pohled nepodstatný dílek. Jedna teorie tvrdí, že to bylo utaženo, druhá že to je kravina a nikdo to neutáh.
Pro mě vše začalo tím, že kolem proběhla Markéta s výrazem "chvíli nechám tátu samotného...
... a dopadne to takto."
Tady už se ze břehu ozývaly četné rady, jak se dostat do cíle.
A tady začínají pochybnosti - jak je možné, že se to cvaklo zrovna před mělnickou tribunou?
Tak tady už to vzdali a sundali slajd.
Ale na náladě to závodníkům neubralo.
A protože další závod byl za dvě hodiny, bylo nutno rychle využít přestávky mezi dvěmi přeháňkami.

Nechci šířit konspirační teorie, ale pokud by jste podezřele často viděli Mojžíše s Medalem chroupat perníčky, tak by asi bylo jasné odkud vítr vane!

17. června 2008, text m., foto: m.


(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.