Mezinárodní mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru
Mezinárodní mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru se letos konalo v Neratovicích. To značně zjednodušilo logistiku a nebylo nutné využívat k dopravě Das Auto a Tomáš mohl v klidu vstřebávat zážitky z divadla.

Na Mezinárodní mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru se kvalifikovali dorostenci Jirka Kletečka a Martin Oškera, juniorky Kristýna Malá a Denisa Čvančarová a junior Honza Andrle. V kategoriích Masters byli horkými favority ve svých kategoriích Vladimír Šnajdr a Roman Novotný.
A jak to dopadlo? Po hrdinném souboji Václav Zoubek porazil Vladimíra Šnajdra - krasné 2. místo. Romanovi Novotnému vítězství neuniklo.
Překrásný souboj byl viděn v kategorií juniorek. Denisa odvážně vyrazila od startu na druhé místo a 200m před cílem se jí podařilo odrazit nápor soupeřek, které se kvalifikovaly lepším časem. Další 2.místo. Předtím si své "peklíčko" prožila Kristýna, která statečně dojela na 19. místě. Honza Andrle si odjel svou jízdu s nadhledem a dokonce se po jízdě usmál, 10. místo. V kategorií dorostenců Martin, který se poslední 3 týdny místo na tréninku potil hlavně v posteli, skončil na 21. místě a Jirka na 22.
Více fotografií najdete ve fotogalerii na známém místě.

10. únor 2008,  text: m.

Roman Novotný v akci. A úspěšné!
Tato Čvančarová neumí hrát dobře. Tohle je doopravdy.(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.