Sladký týden v přímém přenosu!
Technika používaná pro vytváření webových stránek již zasahuje on-line na nejvyšší pohoří - zatím česká. Takže mimo běžných formátů článků můžete na tomto místě vidět průběžně aktualizované deníkové stránky. A před tím můžete ještě nahlédnout do známé fotogalerie..

17. únor 2008,  text: m.
Reportáž z prvního dne.
Na tradičním soustředění na chalupě Cukřenka vše šlape podle plánu. Příjezd O.K., ubytování O.K., sněhu je opravdu šest půlek. První kontakt s ním jsem měl velmi těsný, ani dva dorostenci mě nemohli zvednout. Plánovaná kontrola kiosku Na Rovince O.K. Cestou zpět však došlo k první tragédii. Radek ztratil mobil. Půl večera byl rozteskněn tak, že hlasitě spal. Pak už to Zdeněk nevydržel a našel mu ho před chalupou. To bylo kvitováno a Radek opět září. Děti jsou skvělé, instruktoři ve formě, pár foteček přikládám, další reportáž až zítra.
Tomáš.
Cukřenka.
Úchvatná scenérie.
Trudomyslný Radek - fáze bez mobilu.
Reportáž z druhého dne.
Druhý den proběhl dobře, bylo mrazivo, ale silné osobnosti to nezlomilo. Třífázový trénink proběhl, k večeru dorazil předseda, osazenstvo je tudíž kompletní, jídlo skvělé, Pár foteček přikládám, zítra je taky den.
Tomáš.
Michal na šesti půlkách sněhu.
Třetí fáze.
Netrudomyslný Radek a večeře.
Reportáž z třetího dne.
Třetí den začal výslechem. Pokusili jsme se z dorostenců vyrazit, kdo namaloval na KVM grafitti. Ale ani dvě písničky Evy a Vaška nezlomily jejich odhodlání zatloukat. Po obědě celé vedení zájezdu bylo potupeno, neboť dostalo za úkol škrábat brambory k večeři. Večer proběhlo posilování, relaxace, oddych, počasí drží, sněhu je pořád habakuk. Zítra bude jen jedna fáze, pak přednáškový blok, a už jsme v polovině zájezdu.
Tomáš.
Na to že poslouchají E&V se tváří odhodlaně.
Příprava na ranní fázi.
Kapitán v obležení.
Potupa top managementu výpravy.
Reportáž ze čtvrtého dne.
Čtvrtý den byl ve znamení odpočinku, neboť byl kritický na horách. Proběhla jen ranní fáze a odpoledne následoval přednáškový blok, promítání DVD s veslařskou tématikou, konzultace svěřenců s trenéry ohledně nastávající sezóny, dobrali jsme se k tomu, že zase budeme výborní. Proběhl rozlučkový večer s předsedou, byl velmi důstojný.
Tomáš.
Známka únavy I.
Známka únavy II.
Známka únavy III.
Reportáž z pátého dne.
Pátý den soustředění byl jako i všechny předchozí v pohodě. Děti ve stopách na zbytcích sněhu létají jako draci, občas je nějaký ten pád, všude panuje idyla a shoda. Všechny tragédie se nám vyhýbají, zranění i nemoci jakbysmet. Ponorková nemoc si vůbec nedovolila naši chalupu navštívit. Zítra proběhne závod, vyhodnocení, pochvaly a prostě všechno, co k tomu patří.
Tomáš.
Chaloupko vchodem ke mně.
Potenciální večeře.
Šup, šup, šup.
Těžká pohoda.
Reportáž z šestého dne.
Dnes byl závodní den, potom obídek, potom pohár za odměnu, nádherný závěr celého týdne. Na obrázcích vítězná štafeta
(výsledky budou zveřejněny v samostatném článku)
Tomáš.
Jan Andrle
Klára Oškerová
Jana Nekvasilová(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.