Bulvár: Bond na Mělníku.
Poslední Bond nemá takový úspěch, jak se čekalo. V kombinaci s finanční krizí, která dopadla i na Zero Colu z toho vyšlo jediné. Návrat k osvědčenému a přitom šetřit kde se dá.
To druhé vyloučilo použití Seana Conneryho, ale tvůrci se opět inspirovali a rozhodli se hlavní roli přeobsadit relativně neznámým hercem. Jeho jméno je velkým tajemstvím. A podstatná část nového filmu se opět bude točit v Čechách! Byli jsme přitomni natáčení na Mělníku. A jak to vypadalo?

Dle poznámek na okraji scénáře se podařilo zjistit že Bond (v poznámkách bylo jméno herce označeno jako Seal, ale černoch to nebyl tak nevíme...) skočí v Hamburku do řeky a vynoří se za starým mělnickým mostem.
Cílem jeho mise je najít zlatý poklad zanechaný na dně řeky.
Bondovi se to opravdu daří...
...z Hamburku přijíždí jeřáb a poklad je vyzvednut ze dna.
Bond se převléká do smokingu, opět v rámci úspor od OP Prostějov a odjíždí Bond carem k nové Bond girl. Bond car vybrala správkyně konkurzní podstaty GM, s tím že přesný model auta ve smlouvě není a auto jako auto a že červená je hezká a metalíza drahá...

Děkujeme českému štábu, že nám umožnil fotografování!


22. listopadu 2008, text: Oškera, foto: Pavel štyler


(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.