VÁNOČNÍ KONCERT VISACÍHO ZÁMKU.
Myslím, že pro vánoční bulvár bude toto sousto velmi chutné. Jak jsem již zmínil krátce v komentáři k trenažérům, mělnická mládež v úterý 9.12.2008 absolvovala kulturní zážitek nejvyšší kategorie – koncert Visacího Zámku ke 26 letům vzniku skupiny v Paláci Akropolis. O tom, že Mistři hrají po celou dobu ve stejném složení, což je světový unikát (umí to už jenom U2 a ZZ Top), se zmiňovat nebudu, ale o skutečnosti, že v KVM není nikterak zanedbávaná kulturně výchovná práce, jejíž plody jsou pak takto příjemné, se zmíním rád.
Do bašty jsme se vydali dvěma vozy, ve voze „A“ jeli borci starší se svými neveslujícími syny a to Roman Novotný, Petr Tomáš a Jan Tislický (ten ovšem místo mladého syna vzal manželku), ve druhém voze již jsme jeli my, jmenovitě Jeník Andrle, Jiran Kletečka, Radek Váňa, Fífa Kulhánek, Michal Truksa, Martin Oškera a Vašek Valsa. Umělci přichystali velkolepou show, nechyběl dokonce Fantomas, který se připojil k hodným a trestal na punkovém pranýři největší škodiče České republiky, při písni Spermie umělkyně na jevišti „vystřihla“ nefalšovaný striptýz, jako host programu si „Ozák“ zapěl písničku Známka punku. Rok 2009 byl vyhlášen ROKEM PUNKU a všichni účastníci produkce byli jmenováni VĚROZVĚSTY PUNKU s jasným úkolem – šířit tento libý umělecký styl dál.
Tak si závěrem dovoluji jako správný věrozvěst Punku do Roku Punku popřát všem Punkerům, Nepunkerům, posluchačům popu i netradičních hudebních směrů zakřičet HURÁ SLÁVA - ať žije Rok Punku!!!

kulturní zážitek nejvyšší kategorie
nechyběl dokonce Fantomas, který se připojil k hodným
host programu „Ozák“ si zapěl písničku Známka punku
nefalšovaný striptýz
létající Radek...
...přistávající Michal23. prosinec 2008, text, foto: Tomáš Kletečka


(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.