Veslařská regata Hodonín.
O víkendu 25. a 26. června jsme se zúčastnili Mezinárodní regaty v Hodoníně. Ve velmi silné konkurenci moravských oddílů jsme obsadili celou řadu prvních míst.
Namátkou skif žáci mladší Jan Tislický, skif žáci starší Václav Valsa i Petr Vondrouš, dvojskif žákyně mladší Hradecká Anna a Valsová Zuzana, skif žákyně mladší Anna Hradecká, dvojskif žáci starší Valsa Vondrouš. Druzí byli čtyřka nepárová žákyně starší Medalová, Oškerová, Krejsová, Janíčková, stejně i na párové čtyřce, dvojskif žákyně starší Janíčková, Krejsová, dvojskif dorostenci Oškera Kletečka, skif žákyně starší Klára Oškerová a Markéta Medalová, skif žákyně mladší Zuzka Valsová, párovka starších žáků Vondrouš, Martinec, Kubeš ve společenství s Přerovem. Bronz náleží skifu mladších žáků Vítu Pánkovi, skifu starších žáků Přemyslu Martincovi, dvojskifu mladších žáků Tislickému, Pánkovi, dvojskifu starších žákyň Medalové, Oškerové, čtyřce nepárové dorostenců Váňovi, Oškerovi, Svobodovi a Součkovi a čtyřce párové dorostenců Svobodovi, Součkovi, Kulhánkovi a Kletečkovi Michalovi, skifu starších žákyň Nikole Krejsové, párovce dorostenek Nekvasilové ve společenství s Roudnicí a Břeclaví.
Tradičním vyvrcholením byla návštěva nejmenovaného stravovacího zařízení na D1, kde prudce stoupla spotřeba čízburgrů.
25. května 2008,  text: Tomáš Kletečka, foto: Oškera


Anička přemýšlí, co by ještě mohla vyhrát. Tykadla podporují myšlení.
Jirka s Martinem mají opravdu nacvičené, jak ze sebe udělat za pár minut trosky.
Vašek vytunil svůj účes a tentokrát také vyhrál.
Obzvláště dorostenci přivítali spoluúčast roudnických dorostenek. Na obrázku strečing po závodě.


(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.