Blog: Pražské Primátorky
O víkendu 7. a 8.6. Se konaly Pražské Primátorky, nejslavnější český závod. Jelikož jsem se věnoval rodině, nebyl jsem fyzicky přítomen, ale zastoupil mě odborník na slovo vzatý, Roman Novotný, který pomocí SMS (tučně a bez diakritiky) určoval chod mého nedělního dopoledne. Tak chronologicky.

8+MM Subrt,Machacek,Businsky,Musilek,Hlad,Heran,Lorenc,Kupka. 2.Zbrojovka 3.tesne Hodonin
Tato zpráva je spíš pro Masters kategorie "B", kteří letos hozenou rukavici nechali trestuhodně ležet. Vítěz se řídil pravidlem že pokud se někdo nedá porazit, je lepší se s ním spojit.

Hlavacka & company. 2. fotofinis Dynamo,Slavia,Olomouc.200m dira a Louny
I toto je pro Mastes, tentokrát "C". Mecenáš vítězů nenechává nic náhodě a na své vlastní lodi neprohrává. Já to nazývám "Zlatá cesta"

CVK,Bohemka,Dedecci,Usti a Smichov. Dedecci pod mostem lod za Bohemkou,Sojka to vyblaznil dojeli je a Fanda tesne pred cilem vyrval veslo z havlinky.
Masters do třetice, malá tragédie našich dědečků, letos dřeli jak soumaři, tak snad příště naučí Frantu zadělávat havlinky nebo hluboko mlýnkovat. Rozhodně podali fantastický výkon.

Ve finale 8+dky ani jedna oddilova lod!! S prehledem Slavia + Bohemians. Vekovy prumér vitezek 15,8. Prsa vitezek 0,8 :-(

Osma dorostenek - tam jsme odhajovali, ale jenom snílek by řekl, že to tam leží.

Dci- Hlavacka s detmi o lod pred CVK. 3.Tatra,4.Morava a vzadu Slavia
Dci - naši zužovaní marodkou vypadli, vyhrál Blesk, ČVK, které naše poráželo na pouťácích bylo druhé, pro mě velké překvapení, kuloárně mohu říct, že od tý doby, co to tam nevede mělnický J.H. jdou nahoru.

Stuha Podoli , Antosova o 200m pred Nachazelovou,Merunkova,Faltynkova,Olivikova
Stuha Podolí - bez komentáře.

Zlate veslo - Jenyk o svetlo s prehledem uz od skaly! Bohemka +Blesk az 3. Tady opravdu nebylo co resit.
Jeník Andrle vyhrál Primátorky, borec z největších.

8+z Slavia nedala sanci ani Svycarkam ani Denise (o prsa Nadi Slavikove).4.Tatra,5.Morava. Zde uz byl prumer prsou u vitezek 3,4 :-)

O Synkovi nebylo pochyb. Ale druhy amater Kucera David na lodi Vespoli.Treti Bejblik.Az 4. kandidát startu na OH Straka.5.Cabla

Silne mladezi.... Jiri Pták po 86. Cena radního pro Slavii,ta nalozila 1,5 svetla U23 a tesne 4.Klokani. 5.LS Brno.
Zbylé tři závody jsou bez překvapení.
9. června 2008,  text: Tomáš Kletečka a Roman Novotný, foto: není a asi nebude(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.