Mistrovství ČR družstev.
Poslední letošní vrchol sezóny jsme absolvovali o víkendu 27.-28.září v Račicích. Jednalo se o Mistrovství ČR družstev, rozdávaly se poslední body do Českého poháru.
Konkurence byla veliká, z našich borců či borkyň se blýskla jako již tradičně Denisa Čvančarová, vyhrála skif a i párovou čtyřku, tam byla doplněna Kristínou Malou a dvěma děvčaty z ČVK Praha.
Do finálových bojů zasáhli ještě třetím místem žákyně mladší Zuzka Valsová a Anička Hradecká ve společenství s Bleskem a Přerovem, skif žáků starších Petr Vondrouš, párová čtyřka dorostenců Jiří Kletečka, Václav Valsa, Radek Váňa, Michal Truksa, dvojskif žákyň starších Klára Oškerová, Markéta Medalová, čtvrtým místem čtyřka nepárová juniorek Denisa Čvančarová, Kristína Malá, doplněné Neratovickými, pátým místem dvojskif dorostenců Martin Oškera a Václav Valsa, skif dorostenců Jiří Kletečka, dvojskif žákyň mladších Anna Hradecká, Zuzana Valsová, dvojskif žáků starších Přemysl Martinec, Petr Vondrouš, šestým místem skif žákyň starších Barbora Janíčková, osma mužů Petr Štyler, Jan Krejza, Petr Tomáš, František Martínek, Milan Mojžíš, Václav Nekvasil, Martin Medal, Pavel Štyler, kormidelník Jan Martínek.

28. září 2008,  text: Tomáš Kletečka, foto: Oškera

Nedělní ráno v Račicích. Druhá dráha byla vidět, třetí trochu, ale co se dělo dále...
Zuzka Valsová a Anička Hradecká. Zuzka s bojovým modrým srdcem.
Sanitární dvojskif Valsa - Oškera.
Denisa Čvančarová opět zářila. Na obrázku v posádce s Kristínou Malou a neratovickými děvčaty.


(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.