XIV. Veřejný halový triatlon Louny.
Sobota 29. listopadu byla pro nebývale velké množství mělnických veslařů sobotou závodní. Na startovní listině se totiž objevilo 23 jmen z KVM 1881!
Vedoucí výpravy Tomáš zajistil, že se nikdo z výpravy pořádně nevyspal a v Lounech jsme všichni byly velmi včas. Odměnou závodníkům bylo, že si mohli ten den prohlédnout lounskou sportovní halu úplně prázdnou a vybrat z úplné nabídky volných sedaček. Po 9 hodině se už roztáčely Concepty a závody se rozeběhly naplno. A výsledky? Podrobné jsou zde a na tomto místě vypíchnu ty nejúspěšnější do 5 místa.
V mladších žácích ročníku 98 vybojoval 3. místo Michal Toman a 4. byl Přemysl Vavruška. Žákyně Klára Oškerová získala čtvrté místo. Novopečený dorostenec Vašek Valsa se tak dlouho přetahoval s Rybíném o výhru ve svém rozběhu, až se dopřetahoval ke čtvrtému místu. No a sladká tečka nakonec byla výhra Jeníka Andrleho. Ten využil svých zkušeností a postupoval systematicky. Při rozjezdu na veslařském trenažéru personál pochopil, že Jeníkův bude muset být přidržovaný, aby se nevydal předčasně na člunkový běh. Kolo rozšlapal s kadencí asi 120 až 130 a při běhu už byl jen hrozně rychlý. Výsledkem byl druhý nejlepší čas dne.
Součástí akce bylo i tradiční předání Labského poháru tentokrát do rukou Martiny Martincové. Takže to letos opět vyšlo. Nezbývá než popřát závodníkům hodně trpělivosti v zimní přípravě aby tato sezóna byla ještě radostnější než letošní.

7. prosince 2008,  text a foto: m.

Mladší žáci Michal a Přemysl na třetím a čtvrtém místě.
Sprintující Vašek.
Jeník se děsí displeje.


(c)2008 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.