Hromadné
Individuální
Úklid loděnice po starém správci.
sobotu, 13.3.2010

V sobotu 13.3.2010 se koná od 9:00 brigáda. Na programu bude velký úklid loděnice po starém správci a příprava klubu na předání novému správci. Účast od staršího žactva výše. Předpokládaný konec brigády ve 12:00.
Odpovědná osoba: Pavlína Plaskurová
Zapsal Tomáš Kletečka


Brigáda - příprava klubu na sezónu.
neděle, 28.2.2010, 9:00 - 12:00

Program: 9:00 – začátek brigády.
Nahození lodí Peklo, Lulu, Žzvžn 1, Žzvžn 2, Hrozen, Nový, Oliver. Provedou děvčata, proto si nesmí zapomenout vzít šestihrany (Olivera nahodí Martin Oškera). Shození lodí Vltava, Říp, Hudeček, Tramvaj, provedou děvčata, proto si nesmí zapomenout vzít šestihrany.
Přemístění shozené Vltavy do dílny do šráku, tady bude čekat, až si ji někdo koupí. Provedou žáci.
Přemístění Milana na místo uvolněné Vltavou. Provedou žáci.
Shození ECM, přenesení do dílny, kde Jirka Šantín opraví ďubky na laku, zakytuje a přebrousí, což mi již laskavě slíbil a jeho sliby byly zatím vždy splněny bez trapného připomínání. Provedou junioři.
V lodi Avatar vyměnit nohavky za větší, provede Zdeněček.
Přivrtání nového šráku dole ve stavbě. Provedou dorostenci a junioři, kotvičky, vrtačku a potřebné nářadí zajistím. Před instalací šráku se vyhodí vše, co by této činnosti bránilo. Provedou dorostenci a junioři.
Do šráku v dolní stavbě nanosit skify Hadík, Myška, Jiří, Švýcar, Franta. Provedou žáci.
Úklid v horní stavbě, provedou žáci, bude přistaven kontejner a všechno, co uznám za vhodné do něj hodíme. Bude to podobné úklidu dílny, takže kdo by měl něco, co na horní stavbě musí zůstat, nechť se zúčastní a ohlídá si to, nebo nechť si to dopředu uklidí sám. Na stavbě zůstane jen pár nezničených polystyrenů, plata na zajištění Dlouhé trati, lodě, čluny. Hlavně pro čluny chci udělat místo, aby nepřekážely v sezóně.
Štelování lodi Jiří, Hrom, provede Radek a Honzíček, případně Zdeněček, případně jim někdo může pomoct, každopádně to je takzvaný volný bod, ten když se nesplní, nic se až zas tak tragického neděje. Ale bylo by hezké, kdyby nám někdo v tomto bodě pomohl.
Pokud bude Martina trochu funkční, může svou účastí brigádu oživit.
12:00 (nejpozději) – konec brigády. Zapsal Tomáš Kletečka


Brigáda na úklid dílny.
neděle, 13.prosince

POZOR: Na 13. prosince se chystá velká brigáda na úklid dílny. Vzhledem ke značnému množství věcí rozličného sortimentu začněte již teď shromažďovat papírové krabice různých velikostí, do nich se bude materiál třídit. Věřím, že množství krabic se přiblíží stovce. Bližší informace, hlavně ohledně termínu, budou s dostatečným předstihem zveřejněny na netu. Buďte v pohotovosti, úklid dílny považuji za akci podzimu.
S končícím Rokem Punku končí i anarchie v této.
Zapsal Tomáš Kletečka


Brigáda na úklid loděnice a okolí.
Sobota, 14.listopadu 2009, 9:00 - 16:00

Celkový úklid budovy KVM:
o Loděnice
o Šatny
o Chodby
o Společenská místnost ….
Úklid okolního prostranství:
o Hrabání listí
o Zametání …
Údržba vleku

Vezměte s sebou: náčiní pro úklid (hrábě, košťata, smetáky, hadry), svačinu a dobrou náladu!
Koordinátor: Štyler Pavel, 602 25 35 16


Brigáda na úklid loděnice a okolí.
Pondělí 28.9.2009

brigáda na úklid loděnice a okolí, je to nezbytné před závody. Za organizaci odpovídá Pavlína Plaskůrová, týká se to všech dospělých, mládež je mimo klub na závodech, bude tudíž poloprázdná loděnice, čímž se zvýší ukliditelnost budovy.
Zapsal Tomáš Kletečka


(c)2009 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.