17.10.Head Co@ch ke Klagenfürtu.
30.7.Prohlášení Head Co@che.
10.7.Salónek po MČR dospělých
3.7.Salónek po MČR mládeže
26.5.Jarní ohlédnutí
20.5.Salónek po Brnu
12.5.Salónek po CEFTA
22.4.Salónek po Větrný víkend
10.4.Salónek po MM ČR DD.
23.8.Bike Camp JIZERKY.
27.7.První půlrok HEAD COACHE.
4.6.CoAch vyhodnocuje Brno a Primátorky.
30.5.CoAch vyhodnocuje jarní pouťáky.
6.5.Salónek po kontrolkách 2012.
19.4.Salónek po Dlouhé dráze 2012.
4.7.Salónek po Elitě 2011.
28.6.Salónek po Republice 2011.
5.5.Salónek po Lysé 2011.
5.5.CoAch a zážitky z kontrolek.
18.4.Proč mlčel Co@ch?
24.1.Co@ch doporučuje.
2.1.Salónek vzpomínek.
30.11.Salónek po Lounech.
22.11.Salónek po I.kole ergo poháru.
7.11.Salónek po Mistrovství světa.
3.10.Salónek po konci sezóny.
12.9.Podzimní Co@ch.
8.8.Co@ch po MSJ.
29.6.Co@ch po jaře.
30.5.Co@ch po modré Lysé.
16.5.Co@ch po Labském dvojboji.
2.5.Co@ch po kontrolkách.
26.4.Co@ch po Praze.
10.4.Co@ch a Dlouhá trať.
23.2.Co@ch na horách III.
26.1.Co@ch na horách II.
24.1.Co@ch na horách.
17.1.Co@ch a půlení.
10.1.Co@ch jel do Hradce.
22.12.Co@ch bilancuje.
29.11.Co@ch o Polabském poháru.
22.11.Co@ch o Brně.
15.11.Co@ch a tahání vleku II.
9.11.Co@ch a tahání vleku.
4.11.Co@ch a MODRÉ NÁŘADÍ.
28.9.Co@ch a kanibalové.
23.9.Co@ch oppia suomea.
6.9.Co@ch v Roudnici.
30.8.Co@ch v Litoměřicích.
8.8.Co@ch píše SMS.
30.7.Co@chova soutěž.
25.7.Salónek o vrtaném koleni.
19.7.Salónek v okurové sezóně.
6.7.Roman pomáhal se Salónkem po dospělé republice.
29.6.Salónek po republice.
15.6.Salónek po Labi.
8.6.Primátorky Romana Novotného.
18.5.Co@ch a Labský dvojboj.
7.5.Co@ch má další loď a vzpomíná.
5.5.Co si Co@ch přečetl o kontrolkách.
2.5.Co@ch o kontrolkách.
26.4.Jak viděl Co@ch pražské závody?
14.4.Co@ch se zamyšlí nad mělnickou dlouhou tratí.
10.4.Co@ch se zamyšlí nad nehodami při veslovani.
24.3.Co@ch bojuje s krizí a připravují se ceny.
4.3.Další brigáda.
1.3.Co@ch a jeho zrychlený týden.
18.2.Co@ch na horách.
25.1.Zimní tank? Sněžný pásák? UFO na horách? Vše je tu!.
18.1.Co dělá Co@ch v kuchyni? No přeci vaří dobroty.
8.1.Pracovní začátek nové rubriky - Brigáda.
Salónek po dospělé republice.
6. července 2009
Svérázné hodnocení Romanovo. Myslím, že se v salónku bude vyjímat. Tomáš
Čau borci,
je dobojováno, ukázali jste opět svoji sílu, medaile jsou rozdány. Určitě jste prožili krásný slunečný víkend. Mohli jsme sice krásně moknout u stánku v Třeboni, místo toho máme spálený držky z Račic. Jsem jeden z posledních skautů (odpůrců) Třeboně, ale dokud tam nebudou točit Birell, svoje stanovisko nepřehodnotím :-) Není třeba nic dodávat a zde by mohl můj komentář skončit. Co taky kritizovat na závodech s bilancí co start to medaile. A chválení ponechme co@chům žáčků a žákyň :-) Malé disciplíny 1x a 2x ponechám bez komentáře, tam to leželo a bylo to "zadarmo". Pozitivní je odstup dvojskifu od Slavie B (4 vteřiny) co loni vyhrála v Trakai.
2- Jsem rád za Martina s Frantou, že do toho šli bez bázně a hany a ukázali zájem veslovat a jezdit s námi všemi na závody. Díky a pevně věřím, že tomu tak bude i v dalších letech.
2- bronz , chlapci jsou za Martina s Frantou možná ještě šťastnejší než já :-) 2- zlato, se Zahradou jsme dokázali schopnost porazit kdykoliv Blesk a získat tak titul, pokud se do toho nebude míchat kdokoliv jiný.
V této souvislosti mě napadá z laicky logického pohledu jedna věc. Pro příští rok by měla být při volbě lodi (myšleno materiálu) zachována jistá hierarchie kvality kovu :-) Ale to je pouze úhel pohledu a někdo jiný to může vidět opačně.
4- konečně (spíše opět) se ukázalo, kdo to kurví. Před startem jsem si říkal jaká by to byla "prdel" pokud bychom porazili pouze Blesk.
Vyšvihaní Poláci, vyšvihaní Brňáci, tempo >36 ,kule od startu až do cíle. To je asi jediná cesta k úspěchu. Na kilometrové trati se dnes prostě jinak jezdit nedá. Porazit Blesk ve složení v jakém jeli je pro mne možná splnění určitého snu, ale to nic nemění na situaci, že jsme byli až třetí (Kreysone jsem připraven........startovné je zaplaceno). To není póza ani gesto. To je realita!
4+ s manažerským rizikem jsem to natlačil do Béčka a v cíli mi spadl kámen ze srdce.Blesk dostal třicítku !
8+ manažersky přes Ačko dovedeno k titulu :-) ale tu nechám nakonec.
V roce 2005 jsem s trochou nadsázky prohlašoval, když to jde v Blesku, tak to musí jít i na Mělníku.
Dnes může Zahrada bez nadsázky prohlásit, že Blesk už není soupeř.
Plně souhlasím. Blesk nevyhrál jedinou disciplínu a to já nepamatuji !!!!
Bojovat se dá s každým, nebezpečný jsou Pardubice (hodně omladili). Osobně mi zbývá porazit Slavii (dokud mi chlapci nevymřou) . Velký pozor - v Céčku číhá Olomouc co kombinuje "zlatou cestu"s kvalitním materiálem.
Budu se opakovat, ale opět poděkuji Tomášovi, který v roce 2004 na nemocničním lůžku začal dávat vše dohromady. Bez něj by pravděpodobně na letošním mistrovství startovala 1 max. 2 posádky KVM 1881. Kde by byl Petr? V Blesku? Kde by byl Zahrada? Na mariášovém turnaji s Honzíkem? Kde by byl Karel? Doma. Kde by byl Milan? Asi na dovolené jako každoročně. Kde by byl Martin? Kde by byl Franta? A Kreyson by krkal u stánku. V neposlední řadě by ani nebyly lodě takové jaké jsou. Veslování veteránů by bylo na Mělníku "mrtvé". Pevně věřím, že k tomu v brzké době nedojde. I když!
Všichni určitě podvědomě cítíme, že to přestává být o počtu "plíšků na provázku", přestává to být o pivu a o klobáse. Na téhle úrovni to dneska dělají snad jenom Louny. Je třeba , nebo spíš vhodné jít výš! Primátorky, World Masters. Jezdit do Ústí a Lysý už asi nechceme i když z výkopu a bude-li tam loď proč ne. Nesmíme být kyselí když to dopadne jak to dopadne. Primátorky - průměrný, nespravedlivý pouťák z kterého se media a obec veslařská snaží udělat megaprestižní akci. Hodnocení co není z mé hlavy, zaslechl jsem ho v kuolárech a mohu se s ním asi i ztotožnit. Ve veteránech si svoji prestiž uchovává a jednou je vyhrajem (modří už vědí) :-) Po Zagrebu chceme určitě uspět v budoucnu na Masters. K tomu je potřeba jezdit 8+ pod 3' ! Nikoho nezatracuji a byl bych nerad, aby někdo měl pocit, že ho z 8+ vyhazuji. Každý ať si udělá obrázek sám a prosím o soudnost. Kdo pomůže posunout 8+ k času pod 3'? Už ani Blesk nemá odvahu jít do závodu v čistě oddílové posádce.
Nejsem mesiáš ani spasitel. Nejsem vůdce ani diktátor. Mám času a energie na možná pět akcí v roce a chci si je užít v patřičné kvalitě. Pokud bude zájem okolí , věnuji tento čas a energii k zajištění všeho potřebného. Jinými slovy - Skončila éra VISACÍHO ZÁMKU, éra punku, piv, klobás a turistiky. Začíná nová etapa. Etapa TŘÍ SESTER, etapa dřiny, slz a potu na jejímž konci by měla být placka z masters.
A teď hodnocení 8+
2005- šest vteřin za Brnem a Slavií, šest vteřin před mělnickým béčkem
2006- jedenáct vteřin za Bleskem ,šest za Břeclaví, ale porazili jsme Bohemku a časem 3 vteřiny za Slavií, 5 vteřin před Lounama
2007- dvacet za Duklou,patnáct za ČVK a deset za Bleskem,časem deset za Slavií 2008- deset za Duklou,pět za Bleskem,čtyři za Olomoucí ,Lounům jsme dali 17 !!! Slavii jsme dali časem 6 vteřin. Na čem jsme jeli?
2009- stručně Dukla 25,Olomouc s Bleskem 21,Louny 3, čas 9 za Slavií na úrovni Olomouce F a 5 před veteránkama Slavie.
Pět let je tu pokus jezdit oddílovou posádku a trend je vidět o pár řádek výš . Fakt máte pocit, že to bylo lodí? Pokud ano nezbývá než čekat na strýčka z ostrova Mauricius. Schůdnější cesta je nejlepší čtveřice a společenství s další čtveřicí co bude mít lepší loď. Pozn. autora : Nikde není napsáno ,že musím být v nejlepší čtveřici já. Kandidátů je min. 6-7 (o tom jsem přesvědčen)

Závěr nemůže být jiný než popřát příjemnou dovolenou, tolerantní manželky, co nejdříve dopadnout z nebes na zem a pustit se do práce.

NACH VIENNA
pár připomínek k organizaci.
Dopravu zajišťuje Martin- Otázky typu kolik mám zaplatit ? Kdy je odjezd ? Budu moci sedět u okýnka ? apod. proto směřujte na něj.
Ubytování zajišťuje Petr - Otázky typu můžu vzít s sebou děti a psa? Bude tam sprcha ? Můžu spát vedle Judase ? apod. proto směřujte na něj.
Pivo zajišťuje Milan - Otázky typu mám si vzít vlastní půlitr ? A nebude to teplý ? směřujte na něj.
Trika - Budou
čtvrtek 4-, pátek 4- a 8+, sobota 4+ a sud Otázka typu a kdo s náma tu osmu pojede není vůbec od věci a pokud zná někdo odpověď, sem s ní!

Pod čarou.
Získat medaili na MČR seniorů ve 40-ti letech asi není běžná věc.
Na dřevěné lodi, bez naveslovaných kilometrů. K tomu je potřeba mít nadýcháno, štěstí aby se vše sešlo v den D a v neposlední řadě schopného m@n@gera který prostě přijde a řekne - hele kluci tohle je potřeba jet.....(chlapci mám pocit, že Vás ta medaile přijde ve Vídni ještě dost draho!!! Když jsme byli v Zagrebu a malý Klečka porazil Koloce tak Tomáš musel obětovat svých 20€šů. Mohl bych pokračovat dál a dál, ale moje skromnost mi to neumožňuje. Kim
Svérázné hodnocení počasí:"Mohli jsme sice krásně moknout u stánku v Třeboni, místo toho máme spálený držky z Račic."

8+ éry Visacího zámku. Koho vyfotíme příště?


(c)2009, 2010 kvm 1881 - jednotlivé části díla jsou chráněny autorským právem a je možno je použít pouze se souhlasem majitele.