Klub veslařů mělnických

Co je veslování

Závodní veslování patří mezi fyzicky náročné sporty, jedná se o silově vytrvalostní sport. Je také jedním ze sportů, které jsou součástí Olympijských her již od jejich počátku.

Veslování poskytuje příležitost jak pro individualisty, tak pro týmové sportovce při výkonech v kolektivních disciplinách.

Veslování se člověk neustále učí, vylepšuje techniku a fyzickou kondici. Dosáhnout maximální formy je běh na dlouhou trať, to se stává i životním stylem mnohých z nás. Veslař musí být šikovný, pracovitý, nadšený pro nové informace a hlavně trpělivý.

 

Přijímání nových členů

Stále přijímáme nové členy od věku 9-10 let, informujte se u trenérky Martiny Martincové, tel. +420 775 055 471 nebo kapitána klubu Jana Krejzy, tel. +420 732 215 111.

 

Přihláška

Každý člen musí vyplnit přihlášku, kterou naleznete zde.

 

Tréninky

Tréninky na loděnici se konají pondělí, středa, pátek vždy od 16.00-18,00 Zimní příprava (přípravka, žactvo) probíhá v tělocvičně pondělí, v úterý a ve čtvrtek v klubu, ve středu se koná plavecký výcvik na bazéně v Mělníku. Ostatní tréninky dle dohody s trenéry.

 

Soustředění

Klub pořádá během roku tato soustředění – zimní soustředění na běžkách a letní cyklosoustředění.

 

Příspěvky

Informace o členských příspěvcích najdete zde.

 

Termínová listina

Termínová listina závodů atd. viz zde a odkaz na kalendář.

 

Brigády

Brigády jsou nedílnou součástí chodu našeho klubu, prosím věnujte pozornost termínové listině a počítejte nejméně s těmito brigádami:

  • Jarní brigáda
  • Podzimní brigáda před mělnickými závody