Mělničtí veslaři získali tituly Mistra oblasti Labe!

O víkendu 10.-11.6.2023 se mělničtí veslaři zúčastnili prvního vrcholu jarní části sezóny, kde poměřili své síly s nejlepšími veslaři z ostatních labských klubů.

Mistrem Labe se stal starší žák Michal Čvančara, který zvítězil na párové čtyřce s kormidelníkem ve společenství s ČVK Pardubice. Dalšími mistry Labe se stali juniorka Alena Daňková na čtyřce bez kormidelníka ve společenství s VK Lysá nad Labem, Jan Valsa na párové čtyřce juniorů ve spol. s VK Slavia Děčín a Alešové Jakoubek a Křížek, František Martínek, Rudolf Hradecký s kormidelnicí Alenou Daňkovou na osmě mužů.

Vícemistry se stali Michal Čvančara na skifu starších žáků, Alena Daňková na párové čtyřce juniorek ve spol. s VK Lysá nad Labem, Jan Valsa na dvojskifu juniorů s VK Lysá nad Labem, dorostenky Simona Černá a Anna Plecitá na dvojce bez kormidelníka dorostenek, Zuzana Valsová a Pavla Hradecká na dvojce bez kormidelníka žen.

Mistrovství se zúčastnili i další mělničtí veslaři zejména v mládežnických kategoriích a sbírali své první zkušenosti na Mistrovství oblasti Labe např. Lukáš Křížek (dorostenec prvním rokem), Anna Marvánková a Marie Malecká starší žákyně a další.  

Všem medailistům blahopřejeme a ostatním děkujeme za reprezentaci našeho klubu!

Za čtrnáct dní nás čeká Mistrovství České republiky ve veslování v kategoriích žactva a za tři týdny v kategoriích dorostu, juniorů a seniorů. Držte nám palce!                                                      (rh)

Celkové výsledky ze závodů naleznete zde.

Fotky od Martiny naleznete zde.