Mělnický veslař Michal mistrem ČR!

O uplynulém víkendu 23.-25.6.2023 se mělničtí veslaři zúčastnili Mistrovství ČR ve veslování žactva v Labe aréně v Račicích.

Největšího úspěchu dosáhl a mistrem ČR se stal starší žák Michal Čvančara, který zvítězil ve skifu 14-ti letých. Svým vítězstvím tím oplatil porážku veslaři z Boletic na Mistroství oblasti Labe.

Dále Michal vybojoval bronzovou medaili na párové čtyřce s kormidelníkem ve společenství s ČVK Pardubice.

Jen velmi těsně unikla medaile starším žákyním Anně Marvánkové a Marii Malecké, kde na dvojskifu vybojovaly pěkné 4. místo.

Dalšími účastníky nedělních finálových bojů byli Jonáš Muška na skifu, Karel Sluka a Marek Čvančara na dvojskifu, Marek ještě na skifu a Marie Malecká také na skifu.

Všem medailistům blahopřejeme a ostatním děkujeme za reprezentaci našeho klubu!

Starší veslaři z kategorie dorostu a juniorů se celý týden velmi intenzivně připravovali na své Mistrovství ČR, které se bude konat o nadcházejícím víkendu také v Labe aréně. Držme jim palce!                                                                                                                                                                                                           (rh)

Celkové výsledky ze závodů naleznete zde.